تلفن: 07132340747 ایمیل: Support [@] p30pay.com
فروش بیت کوین
وبمانی چیست؟

وبمانی چیست؟

14 آبان 1395 - 18:29:08 | نویسنده: admin

وب مانی (به انگلیسی: Webmoney) پرتال خدمات پول اینترنتی است که در سال ۱۹۹۸ در کشور روسیه - مسکو راه‌اندازی شده‌ است. این خدمت به «شرکت انتقال وب‌مانی» تعلق دارد. این شرکت ادعا می‌کند بیش از ۲۸ میلیون کاربر ثبت‌نام شده دارد.

 

وبمانی (webmoney)، یک سیستم پرداخت الکترونیکی سریع و محیطی برای کسب و کارهای آنلاین است که امکان انجام تراکنش‌های مالی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی یا کارت اعتباری فراهم می‌کند. این تراکنش‌ها بسیار امن، ولی بر خلاف ادعای ویکی پدیا فارسی قابل بازگشت و قابل شناسایی هستند.

به این دلیل که مدت هاست شرکت بزرگ وبمانی محدودیت ها و مانیتورینگ هایی را بر روی حساب ها و تراکنش های کاربران انجام میدهد ، وبمانی در صورت مشکوک شدن ، دادن اطلاعات غلط و نادرست از حانب کاربران، خرید از حساب های نامشخص با سورس های نا معلوم سریعا حساب دارنده ی حساب را به حالت تعلیق ( لیمیت ) در آورده و کاربر دیگر قادر به ارسال وجه از طریق وب مانی نخواهد بود.

 

در حال حاضر بیش از 6 میلیون کاربر دارنده ی حساب وب مانی هستند که بیشترین اعضای آن از کشور های روسیه ، چین ، بلاروس ، اوکراین ، آذربایجان ، قزاقستان و همین طور کشور عزیزمان ایران هستند.

 

یکی از مهم‌ترین ویژگی این سامانه پول الکترونیکی برخورداری از امنیت بالا است ، در زمان استفاده از نسخه کیپر کلاسیک که بر روی ویندوز نصب می‌شود، بعد از افتتاح حساب وب‌مانی برای کاربر فایل کلیدی مخصوص حساب ساخته شده، ارایه می‌گردد که توسط این فایل کلیدی دسترسی به حساب ممکن می‌شود. همچنین کاربر می‌تواند در تنظیمات حساب خود، دسترسی به آن را با یک یا چند آی‌پی محدود نماید تا اینکه از ورود دیگران به حساب خود جلوگیری کند.

 

در صورتی که قصد افتتاح حساب در این سیستم را دارید ، P30Pay به شما پیشنهاد میکند که حتما با مشخصات واقعی و صحیح اقدام به ساخت اکانت کنید،به این دلیل که اگر 1% مشکلی برای موجودی شما به وجود آمد بتوانید با ارائه مدارک مشکلتان را برطرف کنید.

 

در مقاله های بعدی در مورد انواع کیف‌های پول در وب مانی توضیحاتی ارائه خواهیم داد.

برچسب ها:   وبمانی،  وب_مانی_چیست،  شارژ

خرید و فروش بیتکوین ، وبمانی ، بیت کد ، پیزا

کانال تلگرام پی سی پی