تلفن: 07132340747 ایمیل: Support [@] p30pay.com
فروش بیت کوین

آیا P30Pay نماینده وب مانی در ایران است؟

17 آبان 1395 - 16:49:35 | نویسنده: admin

درود

 

حتما شما هم بار ها و بارها به این کلمه که در اکثر سایت ها دیده میشود برخورد کردید " نماینده ی رسمی " ، " نماینده ی وب مانی در ایران "  ، " نماینده ی پرفکت مانی " و ...

 

آیا واقعا این سایت ها نماینده رسمی هستند؟ اصلا آیا تعریف و یا تعاریفی برای نماینده ی رسمی بودن داریم؟

 

اول از کمپانی بزرگ وبمانی شروع میکنیم ، طی پیام هایی که به پشتیبانی این سایت  به عنوان یکی از کلاینت های وبمانی ارسال کردم ، به طور واضح و شفاف اعلام کردند که هیچگونه نماینده ی رسمی در ایران ندارند و فقط تعدادی از جمله سایت P30Pay.com که قبلا با نام central-exchanger.net شناخته شده بود به عنوان " اکسچنجر تایید شده " در سایت  MegaStock  مشغول به فعالیت هستند.

لینک اثبات

سوالی که در ذهن کاربران به وجود می آید این است که آیا میشود به کسانی که پرسونال پاسپورت ، مرچنت و حتی تاییدیه آدرس دارند اعتماد کرد؟

 

جواب قطعا بلی است به طور مثال ، شما وقتی سطح تجاری ( Business Level ) حساب سایت P30Pay.com را چک میکنید متوجه حجم بالای تراکنش های موفق سایت میشوید، این در صورتی هست که اگر حتی 1 کاربر ثابت کند که دارنده ی حساب وبمانی حق و حقوق کسی را پایمال کرده است ، شرکت وبمانی بدون در نظر گرفتن سطح تجاری و نوع حساب متشاکی ، حساب فرد را به حالت تعلیق یا همان لیمیت در می آورد و بعد از لیمیت (معلق) شدن حساب سطح تجاری کاربر به عدد صفر تغییر پیدا میکند.

در این حالت کاربر فقط قادر به دریافت وب مانی میباشد و ترانسفر دلار از حساب غیر ممکن میشود.

شایان ذکر است که این اطلاعات فقط جنبه ی آموزشی دارد چون شما کاربر محترم سایت P30Pay.com با ملاقات حضوری و مراجعه به دفتر سایت میتوانید از خدمات ما بدون هیچگونه مشکلی استفاده کنید.

 

و اما نماینده ی رسمی پرفکت مانی :

 

از لحاظ اعتبار ، تعداد کاربران ، مدیریت ، پاسخگو بودن ، پشتیبانی و ... سیستم پرداختی پرفکت مانی با وب مانی تفاوت های زیادی دارد.

وبمانی یک کمپانی ثبت شده است در صورتی که پرفکت مانی اینطور نیست و یک شرکت آفشور هست ، این بدین معناست که اگر شما بخواهید با کارمندان وب مانی به صورت حضوری ملاقاتی داشته باشید ، و حتی خرید کنید ، این مهم با مراجعه به کشور روسیه - مسکو امکان پذیر است ، در صورتی که پرفکت مانی نه تنها جای ثابتی برای مراجعین و کاربران خود ندارد بلکه به طور رسمی هیچ نماینده ای در هیچ جای دنیا معرفی نکرده و نخواهد کرد.

توضیحات تکمیلی :

 

این سیستم مالی در سال 2007 میلادی در پاناما به ثبت رسید و شروع به فعالیت کرد. از ویژگی های برجسته ی آن میتوان به سهولت کاربری آن اشاره نمود . این سیستم یکی از معدود پولهای الکترونیکی است که پشتیبانی فارسی دارد و به صراحت اعلام کرده است که با کاربران ایرانی کار میکند و همین امر موجب محبوبیت آن در ایران شده است.

حال وقتی خود شرکت جای مشخصی ندارد چطور میتواند نماینده ی رسمی داشته باشد؟؟

 

جواب این سوال را خودتان بدهید.

 

 

 

 

خبر های مرتبط:

خرید و فروش بیتکوین ، وبمانی ، بیت کد ، پیزا

کانال تلگرام پی سی پی