تلفن: 07132340747 ایمیل: Support [@] p30pay.com
فروش بیت کوین
چه عواملی بر قیمت بیتکوین تاثیر میگذارد؟

چه عواملی بر قیمت بیتکوین تاثیر میگذارد؟

18 آبان 1395 - 00:27:13 | نویسنده: admin

حتما شنیده اید که بعضی از کاربران از واژه ی " قیمت بیت کوین " استفاده میکنند ، در صورتی که باید به جای این کلمه از "ارزش بیتکوین " استفاده کنند.

 

به طور مثال ارزش بیتکوین به دلار که به این نحو نوشته میشود :  BTC/USD $1750  

 

در زمانی که این مقاله نوشته میشود بیش از 13 میلیون بیت کوین در حال گردش است،به این معنا که در 95 سال آینده بیش از 8 میلیون بیت کوین استخراج میگردد.

 

با توجه به این موضوع این تقاضا برای بیت کوین هست که همیشه در حال افزایش است ، از این رو، با فرض افزایش تقاضا، قیمت بیت کوین به تدریج در طول دراز مدت افزایش پیدا میکند.

 

market

 

 

 سوداگری بی قاعده باعث شده ارزش بیتکوین مثل اسبی سرکش بالا برود و مثل گاوی خشمگین پایین بیاید.

 

برای بسیاری ناظران این صعود و نزول یادآوری  حباب مسکن امریکا است. برخی تحلیلگران می گویند این حبابی است منتظر ترکیدنِ دوباره و دوباره. آنها بیتکوین را ارزی برای بازنده ها و سفته بازها می دانند. مورد دیگر در این میان، تبدیل شدن صرافی های آنلاین بیتکوین به قطب هایی برای تبادل این ارز است. پی سی پی بر این باور است که وجود این صرافی ها ضروری است زیرا به تبدیل بیتکوین به ارزهای محلی کمک می کنند، اما در عین حال آنها به اهدافی چرب و خوشمزه برای هکرها و البته سازمان های قانونگذاری تبدیل شده اند.

به طور مثال هکرها شاید هنوز قادر به خرابکاری در این سیستم شاهکار برای جعل بیتکوین یا ساختن تبادل های قلابی نشده باشند ولی قطعا دستشان برای حمله به سرور صرافی ها که می تواند به اندازه سایر سایت ها شکننده باشد، باز است. در یکی از حمله ها به صرافی Mt. Gox که به روش DDoS انجام شده بود، دسترسی همه کاربران به این سایت قطع شد که نتیجه آن چیزی جز آشوب و نزول قیمت بیتکوین نبود.

 

 

برچسب ها:   بیت،  کوین،  بیت_کوین،  bitcoin

خرید و فروش بیتکوین ، وبمانی ، بیت کد ، پیزا

کانال تلگرام پی سی پی