تلفن: 07132340747 ایمیل: Support [@] p30pay.com
فروش بیت کوین

چگونه بیت کوین بدست آوریم؟

24 آبان 1395 - 10:08:14 | نویسنده: admin

 

درود

 

در این بخش موارد به دست آوردن بیت کوین رایگان و پولی را بررسی میکنیم.

 

 به دست آوردن بیت کوین نه آنچنان که گفته میشود سخت است و نه خیلی آسان ، همانطور که میدانید با افزایش محبوبیت بیت کوین سایت های آنلاین زیادی این سیستم پرداختی را به سایتشان اضاف کردن ، از جمله سایت های پی تی سی (Paid To click) که کاربران برای کسب درآمد در این نوع سایت ها فعالیت میکنند.

 

در این نوع فعالیت کاربران با کلیک کردن بر روی تبلیغات ، رفرال گیری از طریق لینک رفرال و ... میتوانند کسب درامد کنند و موجودی به دست آمده را از طریق بیت کوین به حساب خودشان برداشت بزنند.

 

نکته مهم : باید توجه داشته باشید که همه ی سایت های کلیکی وضعیت پرداخت ندارن ، و به اصطلاح اسکم (SCAM) شده اند شما باید قبل از هرگونه فعالیت در سایت های کلیکی در موتورهای جستجوگر (Google.com Bing.com Yahoo.com) در مورد آخرین وضعیت این سایت ها تحقیق و سرچ کنید.

مورد بعد کسب در آمد " بیت کوینی "  که از طریق آپلود سنتر ها صورت میگیرد است.

شما باید در یکی از این سایت ها عضو شوید و فایل های خود را در آن بارگذاری ( آپلود ) کنید و لینکش را در اختیار دیگران قرار دهید ؛ سپس به ازای هر دانلود از لینک  به شما مبلغی تعلق می گیرد .اگر هم شما سایت یا وبلاگی ندارید می توانید با اشتراک گذاری لینک ها در شبکه های اجتماعی کسب درآمد کنید .در ازای دانلود و فروش است ،

 

نکته : سایت پی سی پی مسئولیتی در قبال اینگونه سایت ها نمیپذیرد و کاربران عزیز حتما باید قبل از هرگونه فعالیت در مورد سایت های مورد نظر تحقیق به عمل بیاورند.

کسب در آمد و دریافت بیت کوین ( پولی )

 

بهترین و آسان ترین راه برای به دست آوردن بیت کوین خرید از سایت های معتبر که به خرید و فروش این نوع از سیستم پرداختی مشغول هستند است ، مجموعه پی سی پی با بیش از 9 سال فعالیت در فضای وب و با سابقه ی خوبی که در طول این مدت از خود به جا گذاشته است و همینطور مراحل کامل اعتماد سازی که برای مشتریان عزیز انجام داده است میتواند گزینه ی مناسبی برای شما کاربران عزیز باشد.

 

 

برچسب ها:   کسب_درآمد،  رایگان،  بیت_کوین،  PTC،  پی_تی_سی

خرید و فروش بیتکوین ، وبمانی ، بیت کد ، پیزا

کانال تلگرام پی سی پی